Drukuj Drukuj

Twoja przyszłość

01 lip 2014


Opis projektu Jesteś osobą bezrobotną i chcesz to zmienić? Potrzebujesz wsparcia lub pomocy w określeniu ścieżki rozwoju zawodowego? Fundacja Rozwoju Lubelszczyznyprowadzi nabór do projektu „Twoja przyszłość”.


Cel projektu jest wzrost aktywności zawodowej  osób zamieszkałych na terenie województwa poprzez udział poradnictwie psychologicznym i zawodowym, szkoleniach i stażach.


Okres realizacji projektu: 01.07.2014 – 30.06.2015


Oferta Działania oferowane w ramach projektu: – Poradnictwo psychologiczne (2 godz. na jednego uczestnika). – Poradnictwo zawodowe (2 spotkania po 2 godz. na jednego uczestnika). – Szkolenia zawodowe. – Staże zawodowe (3 miesiące). Tematyka oferowanych w ramach projektu szkoleń: – Pracownik administracyjno-biurowy z obsługą klienta – 160 godz. (Łuków, Parczew, Lublin). – Sprzedawca z obsługą komputera i kas fiskalnych – 176 godz. (Biała Podlaska, Łuków, Parczew, Lubartów). – Księgowość MŚP z wykorzystaniem komputera – 180 godz. (Kraśnik). – Pracownik ochrony osób i mienia z licencją I stopnia – 245 godz. (Biała Podlaska, Lublin). – Operator koparko-ładowarki – 202 godz. (Lubartów, Kraśnik).


Uczestnicy projektu: to 120 osób bezrobotnych, w tym 60 kobiet, zamieszkałych na terenie województwa lubelskiego w jednym z powiatów: bialskim, m. Biała Podlaska, kraśnickim, lubartowskim, lubelskim, m. Lublin, łęczyńskim, łukowskim, opolskim, parczewskim, puławskim, radzyńskim, ryckim, świdnickim. Połowa uczestników to osoby w wieku 50+ i 12 os. to osoby niepełnosprawne. Projekt będzie realizowany w pięciulokalnych ośrodkach: w Lubartowie, Parczewie, Łukowie, Kraśniku, Białej Podlaskiej oraz dodatkowo w Lublinie.


Załączniki