Zaproszenie na Targi Budowlane LUBDOM 1-3.04.2016

25 Mar 2016


Fundacja Rozwoju Lubelszczyzny- Koordynator Lubelskiego Klastra Ekoenergetycznego informuje o objęciu patronatem branżowym przez Lubelski Klaster Ekoenergetyczny Targów Budowlanych LUBDOM, które odbędą się w dniach 1-3.04.2016 roku w Centrum Targowym przy ul. Dworcowej 11 w Lublinie.

W ramach współpracy z Targami Koordynator przedsięwzięcia Konsorcjum Lubelski Dom Efektywny Energetycznie zorganizuje seminaria poświęcone zagadnieniom zrównoważonego budownictwa energooszczędnego, które odbędą się w dniach 1 i 2.04.2016 roku. Jednym z prelegentów będzie Pan Marcin Popkiewicz – autor bestsellerów „Świat na rozdrożu” i „Rewolucja energetyczna. Ale po co?”. W trakcie Targów Pan Popkiewicz będzie podpisywał książkę „Rewolucja energetyczna. Ale po co?”, którą będzie można nabyć na stoisku Lubelskiego Klastra Ekoenergetycznego.

W seminariach będzie uczestniczył także Pan Andrzej Rajkiewicz -V-ce Prezes Narodowej Agencji Poszanowania Energii, który wygłosi referat nt. Energożerne budownictwo przeszłych czasów i naszej dekady oraz przykłady nowoczesnej termomodernizacji. Aktualne możliwości finansowania budownictwa energooszczędnego i termomodernizacji.

Szczegółowe programy seminariów znajdują się pod linkiem: http://www.lubdom.targi.lublin.pl/pl/58/wyklady_i_seminaria

W dniu 1.04.2016 roku wstęp na targi jest wolny. W pozostałych dniach należy dokonać opłaty zgodnie z informacjami dostępnymi pod linkiem: http://lubdom.targi.lublin.pl/pl/61

Lubelski Klaster Ekoenergetyczny – Konsorcjum Lubelski Dom Efektywny Energetycznie będzie prezentował ofertę na stoisku targowym nr 66. Zapraszamy Państwa do udziału w seminariach i odwiedzenia stoiska Lubelskiego Klastra Ekoenergetycznego.

lubdom16_800x600_bedziemy


print