Zaproszenie na Lubelskie Targi Energetyczne ENERGETICS – 13-15 listopada 2018 r.

02 Lip 2018

Fundacja Rozwoju Lubelszczyzny – koordynator Lubelskiego Klastra Ekoenergetycznego i partner branżowy Targów zaprasza do udziału w dniach 13-15 listopada 2018 r. w XI edycji Lubelskich Targów Energetycznych ENERGETICS (Targi Lublin, ul. Dworcowa 11).

Partnerem Głównym wydarzenia jest PGE Dystrybucja S.A.

Targi Energetyczne ENERGETICS to jedno z najważniejszych w Polsce spotkań przedstawicieli sektora energetycznego. Wydarzenie koncentruje się na zagadnieniach kluczowych z punktu widzenia branży oraz gospodarki. W tym roku organizatorzy podkreślają szczególną rolę innowacji w energetyce oraz wykorzystania nowoczesnych technologii w tym obszarze.

Ekspozycja targowa obejmie ofertę zarówno firm o charakterze koncernów (krajowych i międzynarodowych), jak i indywidualnych przedsiębiorców m.in. z obszaru: wytwarzania, przesyłu i rozdziału energii elektrycznej oraz cieplnej, elektrotechniki oraz elektroniki przemysłowej, automatyki elektroenergetycznej, a także budownictwa energetycznego, inteligentnych sieci energetycznych, energii odnawialnej, urządzeń (pojazdów) do transportu czy przemysłowych systemów IT.

Targi skupiają zwiedzających z Polski, Białorusi, Ukrainy, Rosji, reprezentujących sektory: paliwowo-energetyczny, elektromaszynowy, wydobywczy, budowlany, metalurgiczny, motoryzacyjny. W tym gronie znajdują się pracownicy zakładów energetycznych, elektrowni, elektrociepłowni, działów energetycznych firm i zakładów przemysłowych, hurtowni elektrycznych, przedstawiciele biur projektowych branży elektrycznej i budowlanej, firm wykonawczych władz samorządowych, a także inżynierowie, elektrycy i instalatorzy.

Dopełnieniem ekspozycji będzie bogaty program wydarzeń towarzyszących (konferencje, seminaria, szkolenia) przygotowany we współpracy z partnerami branżowymi.

Wstęp na Targi dla przedstawicieli branży jest bezpłatny po rejestracji on-line lub podczas trwania wydarzenia. Formularz rejestracyjny dostępny jest na stronie internetowej: www.energetics.targi.lublin.pl.

Lubelskie Targi Energetyczne ENERGETICS

13-14 listopada 2018            godz. 9.00 – 17.00