„Lubelski Dom Efektywny Energetycznie” na Targach Budowlanych Lubdom i Targach Ogrodniczych i Działkowych Ogród i Ty w Kielcach

08 Kwi 2015

Fundacja Rozwoju Lubelszczyzny zaprasza do odwiedzenia stoisk Konsorcjum „Lubelski Dom Efektywny Energetycznie” na Targach Budowlanych Lubdom w dniach 10-12.04.2015 roku (stoisko 21) i Targach Ogrodniczych i Działkowych Ogród i Ty w Kielcach w dniach 10-12.04.2015 roku  (stoisko C-102).

W trakcie Targów będzie prezentowany model domu efektywnego energetycznie „LDEE SPV 100” – produkt Lubelskiego Klastra Ekoenergetycznego, którego Fundacja Rozwoju Lubelszczyzny jest Koordynatorem. Produkt skierowany jest przede wszystkim do młodych małżeństw i do osób chcących pozyskać ekonomiczne i komfortowe domostwo za miastem. Oferta sprzedaży obejmuje  trzy domy usytuowane na działkach 900- 1200m², w miejscowości Prawiedniki Kolonia.