Napisz do nas: biuro@fundacja.lublin.pl

Zadzwoń do nas: +48 81 710 19 00

Utworzono: 14 styczeń 2015

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

csr

Bądźmy społecznie odpowiedzialni!

Jeśli Twoja firma troszczy się o środowisko naturalne, postępuje zgodnie z zasadami i wartościami etyki biznesowej, czy też stosuje politykę recyklingu – jest firmą społecznie odpowiedzialną.

Zapraszamy Państwa do współpracy z Fundacją Rozwoju Lubelszczyzny w zakresie upowszechniania idei społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR) oraz prowadzenia wspólnych działań edukacyjnych o charakterze ekologicznym. Oferujemy możliwość realizacji wspólnych projektów oraz wszelkich działań, których celem jest propagowanie CSR. Współpracując z nami, możesz przystąpić do Lubelskiego Klastra Ekoenergetycznego, którego działania koordynuje nasza Fundacja.

Zachęcamy Państwa do wdrożenia w swojej firmie Ekokarty, która zawiera zbiór zasad dotyczących prowadzenia polityki proekologicznej. Zasady te są potwierdzeniem rzetelności i wysokiej jakości usług świadczonych na rzecz ochrony środowiska. Ekokarta jest dokumentem, który powstał w Fundacji Rozwoju Lubelszczyzny w ramach projektu „Społecznie odpowiedzialni – nowa jakość usług świadczonych przez Fundację Rozwoju Lubelszczyzny”. Projekt otrzymał dofinansowanie w konkursie zorganizowanym przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości, w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi UE.

Szczegółowe informacje o projekcie oraz naszych działaniach w ramach CSR znajdują się na stronie www.fundacja.lublin.pl w  zakładce CSR.

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą prosimy o kontakt z Elizą Potocką: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 81 710 19 07.

Zapraszamy do współpracy!

Projekt współfinansowany jest przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy
 z innymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.

Utworzono: 30 grudzień 2014

Ocena użytkowników: 0 / 5

Projekt: „Spółdzielnia socjalna – sprawdzonym przepisem na pracę”

Lista podstawowa osób/podmiotów zakwalifikowanych do wsparcia finansowego na założenie/zatrudnienie w spółdzielni socjalnej w ramach projektu „Spółdzielnia socjalna – sprawdzonym przepisem na pracę” zatwierdzona przez Wojewódzki Urząd Pracy w Lublinie.

Utworzono: 22 grudzień 2014

Ocena użytkowników: 0 / 5

Uprzejmie informujemy, że w dniu dzisiejszym (22.12.2014 r.) zamieszczamy ostateczne listy z wynikami oceny merytorycznej wniosków o przyznanie środków finansowych na rozwój przedsiębiorczości oraz wniosków o przyznanie podstawowego wsparcia pomostowego w ramach projektu \"50 plus biznes\".

Zgodnie z Regulaminem przyznawania środków finansowych na rozwój przedsiębiorczości są to wyniki ostateczne, od których nie przysługuje odwołanie.

Informujemy, że przed podpisaniem umowy na otrzymanie wsparcia finansowego na rozwój przedsiębiorczości oraz umowy na otrzymanie podstawowego wsparcia pomostowego trzeba zarejestrować działalność gospodarczą. Należy pamiętać, że dzień rozpoczęcia działalności musi być tożsamy z dniem rejestracji firmy.

Załączniki, które należy dostarczyć w dniu podpisania umowy:

1.      aktualny dokument poświadczający zarejestrowanie działalności gospodarczej (wpis do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pobrany ze strony internetowej http://prod.ceidg.gov.pl/),
  2.      aktualny dokument potwierdzający nadanie Uczestnikowi/Uczestniczce projektu numeru REGON (wypis z Rejestru REGON pobrany ze strony internetowej http://www.stat.gov.pl/regon/ lub kopia, potwierdzona za zgodność z oryginałem, nadania numeru REGON),
  3.      kopia, potwierdzona za zgodność z oryginałem, aktualnego dokumentu poświadczającego zgłoszenie w ZUS (ZUS ZUA, ZUS ZFA/ZPA)
  4.      informację (w formie oświadczenia Uczestnika/Uczestniczki projektu) o numerze konta bankowego.

Osoby, które uzyskały wsparcie finansowe na rozwój przedsiębiorczości, otrzymają w dniu dzisiejszym korespondencję e-mailem ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi podpisania umowy.

Utworzono: 19 grudzień 2014

Ocena użytkowników: 0 / 5

Uprzejmie informujemy, że w dniu dzisiejszym (19.12.2014 r.) zamieszczamy ostateczne listy z wynikami oceny merytorycznej wniosków o przyznanie środków finansowych na rozwój przedsiębiorczości oraz wniosków o przyznanie podstawowego wsparcia pomostowego. Pliki z wynikami oceny znajdują się w załącznikach poniżej.

Załączniki, które należy dostarczyć w dniu podpisania umowy:

1. aktualny dokument poświadczający zarejestrowanie działalności gospodarczej (wpis do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pobrany ze strony internetowej http://prod.ceidg.gov.pl/),
    2. aktualny dokument potwierdzający nadanie Uczestnikowi/Uczestniczce projektu numeru REGON (wypis z Rejestru REGON pobrany ze strony internetowej http://www.stat.gov.pl/regon/ lub kopia, potwierdzona za zgodność z oryginałem, nadania numeru REGON),
    3. kopia, potwierdzona za zgodność z oryginałem, aktualnego dokumentu poświadczającego zgłoszenie w ZUS (ZUS ZUA, ZUS ZFA/ZPA)
    4. informację (w formie oświadczenia Uczestnika/Uczestniczki projektu) o numerze konta bankowego.

Osoby, które uzyskały wsparcie finansowe na rozwój przedsiębiorczości, otrzymają w dniu dzisiejszym korespondencję e-mailem ze szczegółowymi informacjami dotyczącym podpisania umowy.